TVORBA WEBU & WEBDESIGN

Díky mé 15 leté zkušenosti v marketingu, vím, že rozsáhlý webový projekt si nemůže dovolit každý. Pořádná analýza klíčových slov, UX design, benchmarking… a částka za nový web se šplhá stále výš a výš. Proč by ale malé rodinné pekařství, stavebniny nebo krejčovství neměli mít nárok na skvěle prezentované služby? Proto jsem se rozhodla pomoci těm, kteří na takové řešení nemají peníze, nebo nechtějí celý svůj „marketingový rozpočet“ utratit hned na začátku podnikání, a přesto nechtějí dělat webové stránky svépomocí.

Pokud tedy potřebujete jednoduché a dobře fungující webové stránky, obraťte se na mě. Weby tvořím na WordPressu. Můžete se spolehnout, že váš nový web bude chytře navržený a pro návštěvníky i vyhledávače hezky srozumitelný.

PROČ WEB ODE MĚ

Když stavím web na WordPressu, přemýšlím u toho. Neplatíte mi za to, abychom „pouze“ nainstalovala administrační systém, naklikala v něm několik stránek a nahrála pár pluginů. Moje přidaná hodnota je ukryta ve znalostech online marketingu a návrhu webu. Když připravuji web, přemýšlím, koho jím chcete oslovit, vždy dělám malou analýzu klíčových slov a miniprůzkum konkurence.

KOMU DOPORUČUJI MOJE SLUŽBY

Web o několika stránkách na bezplatném CMS WordPress doporučuji drobným podnikatelům a živnostníkům, kteří provozují například malou restauraci, kosmetický salon nebo třeba kadeřnictví. Toto řešení není vhodné pro velké podnikání či hodně rozsáhlé weby. Pokud tedy míříte výš, doporučuji nechat si vytvořit web s originální grafikou a CMS na míru.

Weby nabízím pouze těm, kteří web nemají nebo chtějí zcela nový web.

PROČ PRACUJI S WORDPRESSEM

WordPress je největším a nejpopulárnějším světovým řešením. Používám WordPress při návrhu jednoduchých blogů, webových stránkách a internetových obchodů. Je to extrémně efektivní program s vysokou rychlostí vývoje, což znamená, že máte webové stránky, které jsou bezpečné a aktuální v daném okamžiku – jak z hlediska vizuálních trendů, tak digitálních a konstrukčních řešení. WordPress to jsou nekonečné možnosti!

RESPONZIVNÍ DESIGN

Všechny weby dělám responzivní. Což znamená, že vaše webové stránky budou vypadat stejně dobře na telefonu i na větších obrazovkách, tj web se automaticky přizpůsobuje dané velikosti monitoru či displeje.