VIZUÁLNÍ KOMUNIKACE

VIZUÁLNÍ STYL

Vyberte si ten svůj. Vizuální styl neboli corporate identity, znamená vytvoření celkového designu vaší firmy. K logu vytvořím komplexní grafickou podobu pro vaše firemní merkantilie (vizitka, hlavičkový dopisní papír, komplimentky, obálky, emailový podpis atd.) a vše zapracuji do grafického manuálu. Vaše firma je osobnost, společně vytvoříme design, který jí skutečně padne.

LOGO

Logo je nejdůležitějším základním prvkem grafické identity. Mělo by být originální a snadno zapamatovatelné. K logotypu vám ráda doporučím vhodné doprovodné barvy. Pokud logo již máte, ale uvažujete o redesignu, ráda pomůžu i vám.

GRAFICKÝ DESIGN

Grafický design je umění pro všední den. Stará se, aby katalog nebyl banální, aby obal křičel: „Kup si mne, jsem skvělý!“, aby plakát přesvědčil, že zrovna na vaši akci má smysl přijít. Protože v tom je podstata designu – udělat vaše produkty nebo služby lepší, úspěšnější.

WEBDESIGN

Postarám se nejen o to, aby vaše internetová prezentace, vaše webové stránky byly uživatelsky přívětivé, přehledné a funkční, vytvořené s využitím moderních technologií, optimalizované pro desktopy i mobilní zařízení, postarám se také o to, aby byly krásné.

FOTOGRAFIE

Nabízím fotografování prostor, detailů, které budou součástí vaší nové komunikace či také produktovou fotografii.

„Vaše značka je to, co lidé říkají o vás, když nejste v místnosti.“
– Jeff Bezos, zakladatel Amazonu.