CO DĚLÁM

Zviditelnit, zaujmout, vzbudit důvěru…

Poskytuji služby v oblasti tvorby webu a vizuální komunikace pro drobné podnikatele, malé a střední firmy.

LOGO / VIZUÁLNÍ PROFIL

Potřebujete logo a vyladěný vizuální styl, který komunikuje jasně a konzistentně všemi marketingovými kanály? Díky strategicky navrhnuté vizuální identitě můžete začít šířit povědomí o vaší značce, odlišit se od konkurence a získat si důvěru vašich stávajících i potenciálních klientů. 

Vy máte svůj nápad, svou vizi, svůj produkt nebo značku. Máte určitou představu o tom, jak byste chtěli působit navenek. Já tu představu umím formulovat a přenést jí do reality prostřednictvím vizuální komunikace. Vytvoříme značku s vaší esencí. 

ZAHRNUJE
MAPOVÁNÍ
INSPIRATIVNÍ NÁSTĚNKA
2 – 3 NÁVRHY LOGA
PALETA BAREV
HLAVNÍ LOGO
SEKUNDÁRNÍ LOGO
FAVICONA
GRAFICKÝ NÁVRH VIZITEK
VÝBĚR PÍSMA
5 ILUSTRAČNÍCH FOTOGRAFIÍ
SOUBORY PRO TISK A WEB
PRŮVODCE STYLEM ZNAČKY (PDF)
Termín dodání: 4 – 8 týdnů

TVORBA WEBU

Webové stránky propojují veškeré marketingové činnosti. Jsou prvním místem, kde lidé hledají více informací o produktu/službách, které nabízíte. Jsou tváří vašeho podnikání, dělají dojem a říkají, jak profesionální jste. Web by měl být stejně jedinečný jako jste vy. 

Tvořím jednoduché i složitější webové stránky, které jsou chytře navržené a pro návštěvníky i vyhledávače hezky srozumitelné. Když připravuji web, přemýšlím, koho jím chcete oslovit, vždy dělám základní analýzu klíčových slov a mini průzkum konkurence. 

ZAHRNUJE
MAPOVÁNÍ
INSPIRATIVNÍ NÁSTĚNKA
INSTALACE WORDPRESS
WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU
MOBILNÍ ZOBRAZENÍ
ZÁKLADNÍ SEO
ZÁKLADNÍ ANALÝZU KLÍČOVÝCH SLOV
MINI PRŮZKUM KONKURENCE
ÚVODNÍ STRÁNKU
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
5 PODSTRÁNEK
NAPOJENÍ NA GOOGLE ANALYTICS
VIDEO PRŮVODCE
5 – 10 ILUSTRAČNÍCH FOTOGRAFIÍ
PODPORA PRO SPUŠTĚNÍ
Termín dodání: 6 – 10 týdnů

LOGO + WEB

Pro ty, kteří chtějí kompletní redesign své stávající značky nebo jsou zcela v „počáteční fázi“ a potřebují vlastní vizuální styl a webové stránky.

Tento designový balíček obsahuje vše, co potřebujete! Návrh (případně redesign) loga, příprava úplného vizuálního profilu a web na míru. 

ZAHRNUJE
MAPOVÁNÍ
INSPIRATIVNÍ NÁSTĚNKA
2 – 3 NÁVRHY LOGA
PALETA BAREV
HLAVNÍ LOGO
SEKUNDÁRNÍ LOGO
FAVICONA
GRAFICKÝ NÁVRH VIZITEK
VÝBĚR PÍSMA
SOUBORY PRO TISK A WEB
PRŮVODCE STYLEM ZNAČKY (PDF)
INSTALACE WORDPRESS
WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU
MOBILNÍ ZOBRAZENÍ
ZÁKLADNÍ SEO
ZÁKLADNÍ ANALÝZU KLÍČOVÝCH SLOV
MINI PRŮZKUM KONKURENCE
ÚVODNÍ STRÁNKU
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
5 PODSTRÁNEK
NAPOJENÍ NA GOOGLE ANALYTICS
VIDEO PRŮVODCE
5 – 10 ILUSTRAČNÍCH FOTOGRAFIÍ
PODPORA PRO SPUŠTĚNÍ
Termín dodání: 8 – 12 týdnů

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY / REALITY

Poskytuji balík služeb, obsahující všechny tři základní oblasti, bez kterých se uvedení developerského projektu na trh neobejde. 

Webová stránka je hlavním médiem, které bude váš projekt propagovat. Je to právě web, na který se budou zájemci o bydlení vracet a rozhodovat se o koupi nemovitosti. 

NABÍZÍM
TVORBU WEBU PROJEKTU
NÁVRH TISKOVIN (BROŽURA, KARTA DOMU, SLOŽKY PROJEKTU ….)
Termín dodání: 8 – 12 týdnů

ČASTO SE PTÁTE

CO JE TO DOMÉNA?

Jedná se o unikátní adresu na internetu. Používá se tak, že se přímo napíše do internetového prohlížeče (např.) seznam.cz. Stačí, když ji připojíte ke své firemní značce či jménu, a každý si může snadno a kdykoli přečíst více informací o tom, co děláte či nabízíte. Na vlastní doméně můžete vystavit svou firemní prezentaci, provozovat e-shop či osobní stránky, psát blog, ukázat své fotografie a použít ji k mnoha dalším účelům. Je vždy dobré mít doménu jednoduchou, zajímavou a snadno zapamatovatelnou. Doména se skládá z unikátní kombinace jednoho či více slov a znaků bez diakritiky. Následuje tečka a za ní „koncovka“ sestávající ze dvou a více písmen. V České republice je nejrozšířenější národní doména .cz, ale je možné využít také .com, .eu, .info nebo řadu dalších. 

CO JE TO WEBHOSTING?

Webhosting je pronájem prostoru pro vaše webové stránky. Zjednodušeně řečeno je to místo rezervované pro váš web na cizím počítači, který je neustále připojen k internetu. Jen díky webhostingu mohou být vaše stránky online, přestože nemáte vlastní server.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, ALE NEMÁM DOMÉNU ANI WEBHOSTING?

Žádný stres. Ráda vám pomohu s nákupem domény a webhostingu. Výběr webhostingu ovlivní funkčnost a výkon vašeho webu, proto vám doporučím ověřené firmy. Doménu a webhosting je nutné mít před začátkem tvorby webu

PROČ SI PRO TVORBU WEBU VYBRAT PRÁVĚ VÁS?

Když stavím webové stránky na WordPressu, přemýšlím u toho. Neplatíte mi za to, abych „pouze“ nainstalovala administrační systém, naklikala v něm několik stránek a nahrála pár pluginů. Moje přidaná hodnota je ukryta ve znalostech online marketingu a návrhu webu. Když připravuji web, přemýšlím, koho jím chcete oslovit, vždy dělám základní analýzu klíčových slov a miniprůzkum konkurence.

JAKOU PLATFORMU POUŽÍVÁTE?

Používám WordPress platformu. WordPress je největším a nejpopulárnějším světovým řešením. Získáte tak web, který je uživatelsky přívětivý, přátelský k mobilním zařízením a snadno se obsluhuje a udržuje.

CO ZNAMENÁ, ŽE JSOU STRÁNKY RESPONZIVNÍ?

Responzivní web, nebo také responzivní web design, zajišťuje, že jsou stránky optimalizovány pro různé druhy zařízení. Což znamená, že váš web bude vypadat stejně dobře na telefonu, klasickém počítači, notebooku i tabletu, tj. web se automaticky přizpůsobuje dané velikosti monitoru či displeje.

 

Nejste si jisti, zda je váš web responzivní? - otestovat webové stránky

JSOU STRÁNKY OD VÁS RESPONZIVNÍ?

Jasně! Surfujeme, když sedíme v kavárně, u lékaře, v tramvaji nebo když čekáme na něco či někoho. Všechny weby dělám responzivní. Což znamená, že váš web bude vypadat stejně dobře na telefonu i na větších obrazovkách, tj. web se automaticky přizpůsobuje dané velikosti monitoru či displeje. 

MOHU SLEDOVAT NÁVŠTĚVNOST WEBU?

Ano, váš nový web propojím s Google Analytics a vy si budete moci sledovat a následně vyhodnocovat návštěvnost vašeho webu.

JE MOŽNÉ PLATBU ROZDĚLIT?

Ano! Fakturace probíhá takto:

1 | 40% při podpisu smlouvy,
2 | 40% po polovině dokončeného projektu,
3 | zbývající částka při předání.

Po zaplacení poslední faktury obdržíte soubory a práva na užívání produktu.

JAK JE TO SE SPRÁVOU A AKTUALIZACÍ NOVÉHO WEBU?

Jednou z nejlepších věcí na WordPress  je snadné použití. Součástí každého projektu jsou výuková videa, které vám ukážou jak stránky upravovat a spravovat.

 

Pokud nemáte čas nebo počítač není váš nejlepší kamarád, nevadí. Vy dělejte práci, kterou umíte nejlépe, a já převezmu za vás práci, které rozumím já. Nabízím několik možností správy – od aktualizací redakčního systému po kompletní správu celého obsahu.

JAK DLOUHO TRVÁ VYTVOŘENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK?

Obvykle 6-12 týdnů. Záleží na tom, jak velký web má být, jaké máte požadavky na funkcionalitu stránek, a na řadě dalších faktorů. Vše závisí i na vaší komunikaci a včasné zpětné vazbě. Proto termíny domlouvám s každým zákazníkem vždy individuálně

Co je to doména?

Pokud jste si objednali vlastní web, pak také budete potřebovat unikátní doménu, pod kterou vás zákazníci budou moci najít. Doména se skládá z kombinace jednoho či více slov a znaků bez diakritiky, za kterou následuje tečka a koncovka (.cz, .com, .eu, .info…). Při nákupu domény je vždy dobré myslet na to, aby byla jednoduchá a snadno zapamatovatelná.

Co je to webhosting?

Webhosting je pronájem prostoru pro vaše webové stránky. Jedná se o místo rezervované pro váš web, které je neustále připojeno k internetu. Díky tomu mohou být vaše stránky online, i když nemáte vlastní server.

Chci nové webové stránky, ale nemám doménu ani webhosting. Co mám dělat?

Ráda vám pomohu s nákupem domény i webhostingu, abyste měli jistotu, že vše bude fungovat tak, jak má. Jedná se o důležitý krok, který je potřeba udělat ještě před začátkem tvorby webu. Díky tomu se pak vyhnete zbytečnému čekání.

začneme psát další kapitolu společně?

No posts were found for provided query parameters.