Tvorba microsite

KLIENT / VEXTA a. s.  
SPOLUPRÁCE / 2015 – doposud

Společnost VEXTA a. s. je dnes silný a etablovaný hráč v segmentu výstavby rodinných domů. Specializuje se na výrobu typových nízkoenergetických dřevostaveb a montovaných domů. Pro tuto společnost dlouhodobě zajišťuji veškeré marketingové aktivity, zejména kompletní servis v oblasti online marketingu, tvorby obsahu, nebo správy sociálních sítí.  

SLUŽBY / tvorba webových stránek, správa webových stránek, marketingové konzultace

Když do své nabídky zařadila novinku – bezbariérový dům VEXTA SENIOR, který je určen především pro starší páry nebo osoby s omezenou schopností pohybu. Přišel požadavek na tvorbu microsite pro tento dům, tedy webová stránka věnovaná jednomu konkrétnímu domu, který má jinou technickou specifikaci než ostatní domy z nabídky společnosti.  

Co to vlastně ta microsite je? Jedná se o malou samostatnou webovou stránku. Její výhodou je její jednoduchost. Mikrostránka (microsite) nemá za cíl komplexně informovat o firmě, nebo provozovateli takovéto stránky, ale co nejvíc propagovat jednu konkrétní službu firmy nebo živnostníka v daném regionu.  

Microsite vznikla na platformě WordPress, která je pro tyto účely ideální. Celá stránka je pochopitelně administrovatelná přes open source CMS platformy WordPress a webdesign je samozřejmě plně responzivní.  

máte zájem o podobný projekt

Search

No posts were found for provided query parameters.