Logodesign a webdesign
pro inspirativní vizážistku

KLIENT / Gabriela Bosáková 
SPOLUPRÁCE / 2018

Gábina je vizážistka a vlasová stylistka. Své služby nabízí jednak nevěstám, maturantkám a milovnicím plesů, které si u ní s oblibou objednávají kompletní servis. Mezi další z nejžádanějších služeb patří foto make-up. Ženy a dívky, které chtějí na profesionálních fotografiích vypadat perfektně, volí tuto službu profesionálního líčení a vlasového stylingu. Působí převážně ve Středočeském kraji a Praze. 

SLUŽBY / vizuální identita, tvorba loga, tvorba webových stránek

Když mě Gábina kontaktovala, byla v počáteční fázi svého podnikání – vizážistka a stylistka. Chtěla od samého počátku svého podnikání působit profesionálně. Potřebovala logo a webové stránky, protože, při práci, kterou dělá hodně záleží na tom, jak své služby prezentuje zákazníkům. 

Nejprve jsme sestavily inspirační nástěnku, abychom zajistily, že všechny výstupy budou odpovídat zamýšlenému stylu. Následovala tvorba brand boardu, který shrnuje základní prvky a pravidla vizuálního stylu. 

Gábina byla v počáteční fázi svého podnikání a chtěla vypadat profesionálně

Vznikla webová stránka, která ji umožňuje flexibilně a krásně prezentovat svoji práci. Výsledkem je nový web, který je informativní, uživatelsky přívětivý, intuitivní a skládá se z responzivních modulů, které nabízejí širokou škálu možností, jak prezentovat svoji práci na webu. 

máte zájem o podobný projekt

Search

No posts were found for provided query parameters.