Tvorba webu a loga pro společnost
vymáhající pohledávky

KLIENT / CRED Inkaso, s. r. o. 
SPOLUPRÁCE / 2016 – doposud

Společnost CRED-Inkaso, s.r.o. je společnost, která vznikla na základě dlouholetého působení Lenky a Pavla v oblasti vymáhání pohledávek v bankovním i nebankovním sektoru, pojišťovnictví, hutnictví, stavebnictví, potravinářství, zdravotnictví apod.  

SLUŽBY / vizuální identita, tvorba loga, grafické práce, tvorba webových stránek, marketingové konzultace

Spolupráce se mnou přišla ještě před samotným vznikem společnosti. Lenka mě oslovila, protože si přála vytvořit marketingovou strategii pro vstup společnosti na trh. Následně jsem začala pracovat na návrhu loga a tvorbě webových stránek.

Požadavek na webové stránky, který byl jasný – přehledné a uživatelsky přívětivé. Byl zvolen čistý design s vizuálními prvky, které se drží mřížkového rozdělení webu. Důraz byl také kladen na navigaci a použitelnost. Responzivní zobrazení webu bylo samozřejmostí.  

S Veronikou Hruškovou v oblasti marketingu naše společnost spolupracuje již delší dobu. Charakteristický rysem této dlouhodobé spolupráce je zejména Veroničin aktivní osobní přístup k zákazníkovi, nasazení, spolehlivost, pružnost reakce na případné změny a profesionalita. S ohledem na její dlouhodobé zkušenosti a odvedenou práci, spolupráci s Veronikou vřele doporučuji.  

Bc. Lenka Psohlavcová / jednatelka společnosti

máte zájem o podobný projekt

Search

No posts were found for provided query parameters.