Logodesign a webdesign
pro romantickou květinářku

KLIENT / Květiny K 
SPOLUPRÁCE / 2018 – doposud

Květiny K je romanticky laděný obchod, kde naleznete řezané květiny všeho druhu, hrnkové květiny, svatební servis, netradiční i smuteční kytice, drobné dárkové zboží a dekorativní předměty s nádechem francouzské Provence. 

SLUŽBY / vizuální identita, tvorba loga, grafické práce, tvorba webových stránek, správa webových stránek

Po 5ti letech, co Katka podnikala měla potřebu posunout se dál, měla potřebu prezentovat to, co umí a v čem se bude cítit dobře. Starý web nefungoval, nerada ho ukazovala a ani s logem nebyla již spokojená. 

Použily jsme barevnou paletu, která čerpá inspiraci v přírodě.  

Majitelka Katka je romantická duše. Splnila si svůj sen a otevřela své vlastní květinářství

Oslovila mě, když chtěla rebranding svého loga. Chtěla osobnější značku a profesionální webové stránky. Výsledkem byl nový vizuální profil, koncept loga a nový web, kde může prezentovat svoji práci.

Primární logo je vytvořeno ručně psaným písmem, které logu dodává romantický nádech, je doplněno o detail sedmikrásky. Primární značka – sedmikráska – představuje nejoblíbenější kytku paní majitelky. Sekundární logo tvoří patkové písmo s rozkvétající sedmikráskou.

Vznikla webová stránka, která ji umožňuje flexibilně a krásně prezentovat svoji práci. Výsledkem je nový web, který je informativní, uživatelsky přívětivý, intuitivní a skládá se z responzivních modulů, které nabízejí širokou škálu možností, jak prezentovat svoji práci na webu. 

máte zájem o podobný projekt

Search

No posts were found for provided query parameters.