REFERENCE

Nic není lepší reference než dobře odvedená práce. Seznamte se s mými spokojenými klienty.

VIZÁŽISTKA GABRIELA BOSÁKOVÁ

logo / vizuální komunikace / web 

Verča mi udělala krásné stránky přesně podle mých představ a navrhla perfektní logo. Spolupráce i komunikace byla rychlá a skvělá. Stránky šlapou parádně a mám z nich obrovskou radost. Verču mohu doporučit všemi deseti.

Gabriela Bosáková / majitelka

UBYTOVNA HOŘOVICE

logo / vizuální komunikace / web / marketing

Upřímně, před cca 2 roky bych jen stěží dovedl vysvětlit, co to vlastně ten marketing je a propagovat se skrze webové stránky jsem rezolutně odmítal… A proč mi to nic neříkalo, nezajímal jsem se o to ? Připadalo mi to zbytečné… zájem o ubytování vždy víceméně byl a ten kdo zavolal, ubytoval jsem ho. Pak jsem poznal Veroniku. Nabídla mi promluvit si o mém podnikání u kávy. Souhlasil jsem a musím přiznat, že mě velmi mile překvapil její úhel pohledu… uvědomil jsem si, jaké věci jsem za ta předchozí léta opomíjel, přehlížel, vlastně nevyužíval. Domluvili jsme se na tvorbě webových stránek, jednoduchých, přehledných, transparentních a pomoc s marketingem. A dnes? Nabídka výrazně převyšuje poptávku… ano, řeknete, ubytovnu měl plně obsazenou i před tím, ale benefit pro mě – mám možnost většího výběru, protože vybraní slušní lidé jsou klíčovým faktorem v tomto sektoru.

Veroniko, děkuji a těším se na další spolupráci!

Pavel Formánek / majitel

CRED INKASO

logo / vizuální komunikace / web / marketing

S Veronikou Hruškovou v oblasti marketingu naše společnost spolupracuje již delší dobu. Charakteristický rysem této dlouhodobé spolupráce je zejména Veroničin aktivní osobní  přístup k zákazníkovi, nasazení, spolehlivost, pružnost reakce na případné změny a profesionalita. S ohledem na její dlouhodobé zkušenosti a odvedenou práci, spolupráci s Veronikou vřele doporučuji.

Bc. Lenka Psohlavcová / jednatelka

BAYER HEALTH CARE

marketing

Veronika je človek plný nápoadov a pozitívnej energie. S veselým prístupom zvládla s prehľadom aj náročné úlohy. Je všestranná, má rada nové věci a výzvy. Ak potrebujete poradiť v oblasti reklamy a marketingu je to tá správna osoba!

Gabriela Dlhopolčeková / brand manager

MELITTA

marketing

Spolupráce s Veronikou byla vždy moc příjemná a její nápady svěží a přínosné. Naše spolupráce proběhla vždy bez nejmenšího zádrhele a tak mohu její služby vřele a rád doporučit dalším klientům.

Ivan Trachta / marketing manager

ČESKÁ POŠTA

marketing

Naše spolupráce s paní Hruškovou byla vždy na výborné úrovni a v přátelském duchu. Naše přání a objednávky řešila vždy včas s nápadem a v rozsahu, nabízeném velkými konkurenty v tomto oboru.

Dagmar Svobodová / brand manager

PLUSKA.SK

marketing

Veroniku sme si vybrali, keď sme chceli lepšie využiť komunikáciu s našimi obchodnými partnermi. Výsledky prišli rýchlo. Veronika prichádza s funkčnými riešeniami, dokáže sa zamerať na splnenie cieľov a čo je asi najdôležitejšie – práca ju baví.

Bibiana Štěpániková / marketing manager

začneme psát další kapitolu společně?

No posts were found for provided query parameters.