MENU

Reference

Klienti o spolupráci

Zajímá vás, co říkají o mně a mé práci klienti, kteří se již rozhodli se mnou spolupracovat? Pojďte si přečíst, jak hodnotí naši spolupráci.

Simpl Kancl

Logo | Vizuální identita | Web

"Veronika nám poskytla skvělé služby v oblasti designu vizuální komunikace a vytvoření webové prezentace. Její příjemná komunikace a profesionální přístup nám umožnil plynule spolupracovat na našem projektu. Díky své kreativitě dokázala převést naše požadavky do atraktivního a funkčního designu, který skvěle reprezentuje naši službu. Veronika se neomezovala pouze na design, ale ochotně nám pomohla s dalšími aspekty, jako je zajištění webhostingu a nastavení účtu Google Analytics. Jsem velmi spokojen s výsledkem naší spolupráce a rád bych ji doporučil jako profesionálního partnera v oblasti designu a webového rozvoje. "
Jiří Krček
majitel coworkingu

Bonneta

Logo | Vizuální identita

"Veroniku jsem objevila, když jsem hledala někoho, kdo mi pomůže změnit vizuální identitu mého e-shopu spojenou s rebrandingem. Věděla jsem rámcově co chci, ale nevěděla jsem, jak by to mělo vypadat. A s tím mi právě pomohla Veronika. Přesně vystihla mé představy co do loga i barevnosti. Její služby mohu vřele doporučit."
Štěpánka Zápotocká
majitelka

Melouch.online

Logo | Vizuální identita | Web

"Před několika málo lety mi Veronika vytvořila webové stránky pro projekt ubytovani-horovice.cz. Vzpomínám si, že poslední slova mojí recenze byla: "....a těším se na další spolupráci".... S příchodem nové myšlenky - tedy vytvořit prostředí, ve kterém by se potkávali lidé, kteří si chtějí příležitostně přivydělat, jsem zvažoval na koho se obrátit s realizací, protože v té době jsem věděl jen co chci, jak by to mělo fungovat a zhruba jak vypadat - nic víc. Vzhledem k předešlé, více než pozitivní zkušenosti, bylo oslovit Veroniku, jasnou volbou. Již během prvních konzultací jsme si začali ujasňovat věci od základní struktury, po poslední detaily. Nedělala jen web podle mého zadání, kladenými otázkami a vlastními nápady mě vedla k zamyšlení, zda právě tato varianta je ta nejlepší, co vylepšit, co zjednodušit. Nebyla to práce, byla to spolupráce, velmi příjemná. Výsledkem je funkční, přehledný, designově sladěný portál. Veronika je mimořádně kreativní, logicky uvažující profesionál s celkovým přehledem. Za mě naprostá spokojenost a....co dodat? Těším se na další spolupráci."
Pavel Formánek
zakladatel

ZŠ a MŠ Radonice

Web

"Veronika pro nás tvořila webové stránky a grafiku. Skvěle se nám s ní vždy pracovalo, přicházela sama se svými vlastními nápady a zároveň dokázala splnit naše požadavky. I následná spolupráce byla vždy profesionální a naše zadání bylo téměř obratem zrealizováno."
Klára Urushadze
zástupkyně ředitelky MŠ

Gabriela Bosáková

Logo | Web

"Verča mi udělala krásné stránky přesně podle mých představ. Spolupráce i komunikace byla rychlá a skvělá. Stránky šlapou parádně a mám z nich obrovskou radost. Verču mohu doporučit všemi deseti."
Gabriela Bosáková
vizážistka

Barbara Šušková

Logo | Vizuální identita

"Spolupráce s Veronikou byla radost. Jsem extrémně náročná a všechny vizuály jsem si roky dělala sama, proto mě obrovsky potěšilo, když mě do celého procesu výběru loga, moodboardu a celkového designu značky pustila a mohly jsme to vytvářet spolu. Bylo moc příjemné, že paní Veronika je profesionál, který zná své časové možnosti a když řekne, že něco bude ve slíbený čas, tak se tak i stane. Před samotným začátkem spolupráce mi také poslala velmi zajímavý dotazník, který mě provedl celou přípravou jednotlivých kroků naší cesty a taky mi dovolil zapřemýšlet nad jednotlivými barvami i z toho úhlu, co znamenají a přináší za pocity. Jsem ráda, že Veronika zvládla mou rychlou komunikaci, zapracovala všechny mé návrhy i připomínky skvěle a tak mám logo, které opravdu přichází skrze mě a to je krásný pocit. Děkuji velmi za spolupráci. Až budu vědět, co budeme dělat příště, zase se ozvu."
Barbara Šušková
meditační techniky

Relax Time Masáže

Web

"Veroniku jsem si vyhledala na internetu, protože mi je blízká nejen lokalitou, ale hlavně mě zaujala její prezentace. V tu chvíli mi moje intuice, která mě málokdy zklame, řekla, že tato žena bude ta pravá pro tvorbu mých stránek. Předala jsem ji svoji představu a obsah a těšila se na první návrh. Ve chvíli, kdy jsem ho poprvé viděla, jsem se do něj zamilovala. Veronika to pojala přesně podle mého vkusu. V kombinaci s jejím know how jsem z výsledku nadšená a ohlasy z okolí jsou jen pozitivní. Tímto jí děkuji za profesionalitu, skvělou spolupráci a příjemné jednání. Vřele můžu doporučit dál."
Jana Trsková
masérka

Veronika Maleňáková

Web

"Veronika to s tvorbou mého webu neměla tak úplně jednoduché. Jako copywriterka se v oboru trochu orientuju, měla jsem proto poměrně jasnou představu a do všeho strkala nos.:-) Výsledek je ale ještě lepší, než jsem si představovala. Veronika webu dala krásný minimalistický design a splnila mi do detailu úplně všechna přání. Mám tak profesionální web, který mě perfektně vystihuje a reprezentuje a získávám na něj skvělé reakce. A co víc, naše spolupráce byla moc příjemná, komunikace rychlá a vše bylo dokončeno ještě dříve, než jsme se původně domluvily. Proto ještě jednou děkuji i touto formou a s čistým svědomím doporučuji dále."
Veronika Maleňáková
copywriterka

Bayer Health Care

Marketing

"Veronika je človek plný nápoadov a pozitívnej energie. S veselým prístupom zvládla s prehľadom aj náročné úlohy. Je všestranná, má rada nové věci a výzvy. Ak potrebujete poradiť v oblasti reklamy a marketingu je to tá správna osoba!"
Gabriela Dlhopolčeková
brand manager

Pluska SK

Marketing

"Veroniku sme si vybrali, keď sme chceli lepšie využiť komunikáciu s našimi obchodnými partnermi. Výsledky prišli rýchlo. Veronika prichádza s funkčnými riešeniami, dokáže sa zamerať na splnenie cieľov a čo je asi najdôležitejšie – práca ju baví."
Bibana Štěpániková
marketing manager

Interde

Logo | Vizuální identita

"S Veronikou jsme se potkali na Facebookové skupině, kde jsme si nechávali ohodnotit a okomentovat náš web www.interde.cz. Názory lidí podpořili naše přesvědčení o redesignu webu, a především o změně našeho loga. Veroniku jsem následně oslovila, jelikož se mi líbil její přístup, který byl velmi profesionální a zároveň lidský. Dohodly jsme se na spolupráci. Svého rozhodnutí jsme nelitovali. Veronika je velmi šikovná, pracuje rychle, má skvělé nápady, nikdy nebyl sebemenší problém s domluvou, vždy nám vyšla vstříc a všechny svoje návrhy vysvětlila a odůvodnila. Výsledky její práce předčili naše očekávání. S novým designem webu jsme velice spokojeni a nové logo už nám mnoho zákazníků pochválilo. Pokud hledáte profesionální pomoc s lidským přístupem a perfektní domluvou, můžeme Veroniku jen doporučit."
Lenka Fouňová
majitelka

Ubytovna Hořovice

Logo | Vizuální identita | Web

"Upřímně, před cca 2 roky bych jen stěží dovedl vysvětlit, co to vlastně ten marketing je a prezentovat se skrze webové stránky jsem rezolutně odmítal. A proč mi to nic neříkalo, nezajímal jsem se o to? Připadalo mi to zbytečné. Zájem o ubytování vždy víceméně byl a ten kdo zavolal, ubytoval jsem ho. Pak jsem poznal Veroniku. Nabídla mi promluvit si o mém podnikání u kávy. Souhlasil jsem a musím přiznat, že mě velmi mile překvapil její úhel pohledu. Uvědomil jsem si, jaké věci jsem za ta předchozí léta opomíjel, přehlížel, vlastně nevyužíval. Domluvili jsme se na marketingových konzultacích, tvorbě loga a tvorbě webových stránek, jednoduchých, přehledných, transparentních. A dnes? Poptávka výrazně převyšuje nabídku. Ano, řeknete, ubytovnu měl plně obsazenou i před tím, ale benefit pro mě - mám možnost většího výběru, protože vybraní slušní lidé jsou klíčovým faktorem v tomto sektoru. Veroniko, děkuji a těším se na další spolupráci !"
Pavel Formánek
majitel

Cred-Inkaso

Logo | Vizuální identita | Web

"S Veronikou v oblasti marketingu naše společnost spolupracuje již delší dobu. Charakteristický rysem této dlouhodobé spolupráce je zejména Veroničin aktivní osobní přístup k zákazníkovi, nasazení, spolehlivost, pružnost reakce na případné změny a profesionalita. S ohledem na její dlouhodobé zkušenosti a odvedenou práci spolupráci s Veronikou vřele doporučuji."

Melitta

Marketing

"Spolupráce s Veronikou byla vždy moc příjemná a její nápady svěží a přínosné. Naše spolupráce proběhla vždy bez nejmenšího zádrhele a tak mohu její služby vřele a rád doporučit dalším klientům."
Ivan Trachta
marketing manager

Česká pošta

Marketing

"Naše spolupráce s paní Hruškovou byla vždy na výborné úrovni a v přátelském duchu. Naše přání a objednávky řešila vždy včas s nápadem a v rozsahu nabízeném velkými konkurenty v tomto oboru."
Dagmar Svobodová
brand manager
Veronika Hrušková | Tvorba webu, vizuální identity a 3D vizualizací