Návrh loga pro kosmetický salon | Veronika Hrušková

Váš Salon

Míša je zkušená vizážistka, která měla zavedený salon v Praze. Rukama jí prošly stovky žen, mezi nimi i řada známých osobností, které pravidelně připravuje na důležité události. Když ji život zavedl do Týna nad Vltavou, rozhodla se otevřít zde nový salon. Přála si vytvořit místo, kde se budou ženy díky jejím službám a péči cítit jako bohyně.

Tvorba logotypu
a vizuálního stylu

Váš salon je místem, kde se žena cítí jako bohyně. Logo, ztělesňující ženu – bohyni, zdobené zlatým přechodem, je symbolem toho, čím se snaží salon být – oázou luxusu ve vašem hektickém dni. Zlatá barva pak dodá celé vizuální komunikaci jemnou, ale zároveň výraznou eleganci.

Tvorba webových
stránek

Míša si přála webové stránky, které budou působit vzdušně a žensky.

Webové stránky obsahují všechny potřebné informace, které zákaznice hledají, a navíc obsahuje jednoduché prokliky na rezervační formulář, aby si mohly snadno rezervovat svůj termín. Každá služba je doplněna o informace o zaměstnancích, aby zákaznice
věděly, kdo o ně bude pečovat.

Při designu jsem volila jemné tóny šedobéžové a zlaté barvy, které skvěle ladí i s interiérem salonu a dodávají webu jemnost, čistotu a přehlednost.

Sdílet