Tvorba loga

Navrhnu pro vás logo i celou vizuální identitu, která spojí vše dohromady

Toužíte po vizuálně ucelené značce, která vám pomůže nejen vyniknout a zaujmout, ale hlavně vám pomůže zůstat v paměti vašich zákazníků?

S čím vám pomůžu?

Propojíme vaši vizi, hodnoty a přání, dáme jim jasnou vizuální podobu. Navrhnu pro vás unikátní logo i celou vizuální identitu značky, která spojí vše dohromady – od strategie přes barevnou paletu až po vaše vlastní logo.

01 / Strategie značky

02 / Logotyp

03 / Vizuální identita

04 / Tiskové materiály

05 / Šablony na sociální sítě

Jak probíhá spolupráce se mnou?

01

Poznáme se

Setkáme se u kávy nebo přes videocall. Seznámím se s vaším produktem a vizí. Probereme vaše představy o designu a vašem byznysu. Upřesníme si očekávání od naší spolupráce.

02

Definujeme si

Po úvodní konzultaci vám zašlu dotazník, společně definujeme váš záměr a představu o vizuálním stylu. Je klíčové, abychom byli na stejné vlně, abych vám mohla poskytnout přesně to, co potřebujete.

03

Začínám tvořit

Jakmile máme vše definováno, začínám pracovat na prvních návrzích. Ty obvykle dodávám do 14 pracovních dní, doplněné o moodboard s nastíněním vhodného stylu pro vaši značku. 

04

Připomínkujete

Z předložených dvou až tří návrhů si vyberete ten, který nejvíce odpovídá vašim potřebám. V této fázi je čas na jakékoliv úpravy a vaše připomínky.

05

Jdeme do finále​

Po schválení, vám předám veškeré finální soubory. Předání probíhá přes odkaz na Google Drive, kde najdete veškeré finální soubory pěkně roztříděné, a připravené ke stažení.

06

Implementace

Vaše nová vizuální identita je na světě!  Po skončení spolupráce jsem vám k dispozici pro konzultaci užívání všech prvků nebo můžeme domluvit navazující spolupráci.

Ukázky mé práce

Možná vám vrtají hlavou tyhle otázky

Kolik mě to bude celé stát?

Osvědčilo se mi každý projekt naceňovat individuálně, protože potřeby mých klientů se zásadně liší, a každý potřebuje něco trochu jiného. Cena za základní vizuální identitu od 18.000 Kč.

Chci pouze logo, je to možné?

Samozřejmě, logo můžete poptat samostatně. Nicméně ze zkušenosti vím, že klienti potřebují více než jen to. Často zjistí, že bez dalších prvků, jako jsou barvy, písma a brand manuál, mají problémy s tím, jak efektivně prezentovat svou značku napříč sociálními sítěmi, webovými stránkami nebo třeba tištěnými materiály. Bez těchto detailů se může snadno stát, že vizuální prezentace je neuspořádaná a matoucí pro zákazníky. Proto vám mohu nabídnout komplexnější službu v podobě základní vizuální identity, včetně brand boardu, což je kompaktní přehled vizuální identity ve formátu A4.

Kdy můžete začít pracovat na mém projektu?

Moje vytíženost se v průběhu roku dost mění, ale projekty si obvykle rezervují 1-3 měsíce dopředu. Chcete-li získat představu o mé aktuální dostupnosti, vyplňte prosím poptávkový formulář nebo mi napište.

Kdy bude moje vizuální identita hotová?

Doba vytvoření celé vizuální identity se odvíjí od objemu práce, na tom, jaké máte požadavky a na řadě dalších faktorů. Vše závisí i na vaší komunikaci a včasné zpětné vazbě. Proto termíny domlouvám s každým zákazníkem vždy individuálně. Základní identita bývá hotová za 6 - 12 týdnů.

Kolik úprav je zahrnuto v ceně?

V rámci cenové nabídky, kterou ode mne dostanete jsou zahrnuty 2 kola úprav. Pokud budete chtít úpravy nad rámec ceny nebo návrhy navíc, jsou započítány podle mé hodinové sazby. O každé změně nad rámec ceny vás předem informuji.

Je možné platbu rozdělit?

Fakturace probíhá po částech,
1. platba - 40 % při podpisu smlouvy,
2. platba - 40 % po polovině dokončeného projektu 
3. platba - zbývající částka při předání.

Po zaplacení poslední faktury obdržíte soubory a práva na užívání vašeho nového loga či jiných objednaných produktů.