Vizualizace

Vašemu interiéru či exteriéru dodám emoce a příběh pomocí vizualizací

Vdechnu život vašemu stavebnímu projektu. Převedu vaše nápady z papíru do digitálního světa. Díky 3D vizualizaci získáte jasnou představu, jak bude vypadat jeho finální podoba.

Proč investovat do vizualizací?

01 / Budete mít jasnou představu, jak bude projekt vypadat

02 / Získáte čas na realizaci změn ještě před začátkem stavby

03 / Ušetříte peníze za úpravy během stavby/prodeje nemovitosti

S čím vám pomůžu?

Vašemu interiéru či exteriéru dodám emoce a příběh. Ne každý má představivost a vizualizace jsou skvělým způsobem, jak prezentovat projekt, který není v dobrém stavu nebo se teprve staví.

Virtuální home staging

Vitruální home staging je moderní způsob jak zvýšit atraktivitu pro prodej nebo pronájem vaší nemovitosti. Máte fotku prázdné místnosti a chcete zájemcům předvést, jak by mohl takový interiér vypadat? Ukažte jim ho v plné kráse! Vašemu interiéru dodám emoce a příběh… a to vše v digitálním prostředí. 

 

Interiérové vizualizace

V hlavě máte představu o svém vysněném prostoru/domově, ale nedokážete si představit, jak bude vypadat? Připravím pro vás podobu rezidenčních projektů, kanceláří, restaurací, hotelů a dalších komerčních i nekomerčních prostor. Kromě běžných vizualizací nabízím i pohyblivé 360 st. panoramatické zobrazení prostoru a video prezentaci.

Exteriérové vizualizace

Plánujete stavbu nového rodinného domu či jiného stavebního projektu a rádi byste viděli finální podobu ještě před začátkem výstavby? Vizualizace nabízí skvělý prostor k tomu, abyste si ověřili, jak bude nemovitost na pozemku vypadat. Jedině tak můžete vidět, zda návrh splňuje vaše očekávání, a v případě potřeby informovat stavební firmu či architekta o změnách.

Ukázky mé práce

Možná vám vrtají hlavou tyhle otázky

Jaká je cena vizualizací?

Cena závisí na velikosti a náročnosti vytvoření celé scény. Je rozdíl, jestli se jedná o samostatný pokoj nebo třeba developerský projekt. Pošlete mi své základní požadavky, které od vizualizace očekáváte. Já vám na základě těchto podkladů zašlu orientační cenu. Cena za vizualizaci  od 4.000 Kč.

Jaké podklady potřebujete k vytvoření vizualizace?

Ideální je 3D model objektu, produktu nebo prostoru. V případě že model nemáte k dispozici, poslouží mi 2D výkresy, podle kterých si model vytvořím sama. Pokud se dohodneme na spolupráci, bude fajn, když mi pošlete i doplňkové info k projektu, které je k dispozici. Je to například lokace projektu na mapě, fotky místa, kde projekt vznikne či standardy s popisem materiálů.

Kolik úprav je zahrnuto v ceně?

V rámci cenové nabídky, kterou ode mne dostanete jsou zahrnuty 2 kola úprav. Pokud budete chtít úpravy nad rámec ceny jsou počítány podle mé hodinové sazby. O každé změně nad rámec ceny vás předem informuji.