KDO JSEM

Veronika Hrušková | Tvorba webu & vizuální komunikace | marketing

Jsem Veronika, jsem na volné noze a mým hlavním pracovním zaměřením je tvorba značek a web design

Ve světě marketingu a reklamy se pohybuji více jak 18 let. Za tu dobu jsem posbírala bohaté zkušenosti ze všech možných oblastí marketingu. Díky nabytým znalostem z jednotlivých oblastí přemýšlím nad klienty a jejich komunikací komplexně a z nadhledu.

Od začátku jsem měla víru a odhodlání dělat věci jinak, s láskou a respektem. To je důvod proč jsem se vydala na dráhu podnikatele. Je to cesta, kde se neustále učím novým věcem a to je to co mě naplňuje. A ještě víc mě baví předávat své zkušenosti dál. 

Zaměřuji se hlavně na podnikatele a menší podniky, kterým pomáhám s vizuální prezentací. Mám v oblibě čistý grafický design bez kudrlinek, netvořím žádné složitosti.

Veronika Hrušková | Tvorba webu & vizuální komunikace
Mým cílem je motivovat ostatní k tomu, aby dělali to, co je baví a pomáhat jim na jejich cestě.
Veronika Hrušková | Tvorba webu & vizuální komunikace

Jsem od přírody zvědavý a upovídaný člověk, což se v tomto oboru ukázalo jako moje skrytá síla. Jsem kreativní a potřebuji něco tvořit a vidět za sebou výsledek. Mám ráda jednoduchost a minimalismus. Mým šálkem kávy je kromě kávy design, cestování, focení, dobré knihy, psychologie, staré filmy a růžové víno. 22. je datum mého narození a zároveň je to moje šťastné číslo. Ráda se směju a přála bych si, smát se pořád.

Baví mě marketing a design a ještě víc mě baví pracovat s lidmi,
kteří mají svou práci rádi.

jak bude pokračovat váš příběh?

No posts were found for provided query parameters.