Kdo jsem

Veronika, těší mě

Jsem webdesignérka a tvůrkyně značek na volné noze. Pomáhám podnikatelům a menším firmám s jejich celkovou vizuální prezentací. Ať už ve formě atraktivních webů, unikátních logotypů v elegantním minimalistickém duchu nebo tvorbě realistických 3D vizualizací.

let praxe v oboru
0 +
realizovaných projektů
0 +
Veronika Hrušková | Tvorba webu, vizuální komunikace a 3D vizualizace

Design mě baví od dětství a živí od roku 2015

Ve světě marketingu a reklamy se pohybuji více než 20 let. Za tu dobu jsem posbírala spoustu zkušeností ze všech možných oblastí marketingu. Díky tomu přemýšlím nad vaším byznysem a komunikací komplexně a z nadhledu.

Tyto zkušenosti mi ukázaly, že práce, která mě naplňuje nejvíc, je právě design. V tomto oboru jsem se opravdu našla!

Proto jsem se znovu ponořila do studia. Nasávala informace, rozvíjela své znalosti a po večerech se věnovala design bokovkám. Nabyté zkušenosti, obrovská touha kreativně tvořit a energie, kterou mi tato práce dává, mě v roce 2015 dovedly k rozhodnutí zaměřit se na tvorbu webových stránek, vizuální komunikaci a vytváření realistických 3D vizualizací. Marketing jsem proto přesunula na druhou kolej.

Návrh loga pro firmy | Veronika Hrušková

O mně

Jsem od přírody zvědavý a upovídaný člověk, což se v tomto oboru ukázalo jako moje síla. Jsem kreativní, ráda cokoliv tvořím a tou největší odměnou pro mě je, když za sebou vidím skvělé výsledky. Nejraději mám jednoduchost a minimalismus. Když netvořím pro klienty, tak cestuju, fotím, čtu dobrou knihu, zajímám se o psychologii nebo si vychutnávám bílé víno.

Ukázky mé práce

Previous
Next