Tvorba webových stránek

Webové stránky promyšlené do posledního detailu. Designově, funkčně i technicky.

Myslíte si, že propracované webové stránky patří jen do světa velkých korporací s neomezeným rozpočtem? Omyl! Proč by rodinná kavárna, architekt, právník nebo třeba kadeřnictví nemělo mít nárok na skvěle prezentované služby?

S čím vám pomůžu?

Vytvořím pro vás web promyšlený do posledního detailu. Designově, funkčně i technicky. Funkční a dobře navržený web promění návštěvníky v zákazníky. Důležité je, aby rychle našli to, co hledají.

01 / Tvorba webu

02 / Úpravy webu

03 / Správa a aktualizace webu

04 / Konzultace

Jak probíhá spolupráce se mnou?

01

Konzultace

Na základě poptávky vám zašlu dotazník abych si udělala představu o vašem projektu. Podle vašich odpovědí, připravím nezávaznou cenovou nabídku a následně se potkáme na online konzultaci, kde probereme možnosti spolupráce. 

02

Cíle webu

Povíte mi, kdo jsou vaši současní zákazníci, a jaké byste chtěli do budoucna. Probereme konkurenci a koho považujete za inspiraci. Důležité je, abychom zjistili, jaká očekávání máte ohledně nového webu. Společně definujeme cíle webu.

03

Prototyp webu

Navrhnu obsah a strukturu vašeho nového webu. Vytvořím prototyp, na kterém uvidíte uspořádání obsahu na jednotlivých stránkách. Tím získáte představu o tom, jak budou texty, fotografie, nadpisy a navigace na webu umístěny.

04

Design webu

Ze struktury a prototypu zjistíme veškerý obsah potřebný pro web. Domluvíme se, jakým způsobem dáme obsah dohromady. Vzhled webu je klíčový, návštěvníky může zaujmout nebo je naopak odradit. Pro mé návrhy je typický minimalistický styl, kdy web působí čistě, moderně a přehledně. 

05

Jdeme do finále​

Web naplním reálným obsahem. Naučím vás, jak s vaším novým webem pracovat. Připojím vám webové analytiky, abyste měli přehled o vašich zákaznících.

06

Spuštění webu

Váš nový web je na světě. Otestováno, vyladěno, spuštěno. Loučit se, ale nemusíme. S klienty spolupracuji dlouhodobě a nový web vám můžu i nadále udržovat a aktualizovat.

Ukázky mé práce

Webové stránky tvořím od roku 2015. Za tuto dobu se svět tvorby webu hodně změnil a mé zkušenosti rostou s ním. Ukázky zde jsou vybrané práce za poslední 4 roky.

Možná vám vrtají hlavou tyhle otázky

Kolik mě bude stát nový web?

Osvědčilo se mi každý projekt naceňovat individuálně, protože potřeby mých klientů se zásadně liší, a každý potřebuje něco trochu jiného. Cena za webové stránky na míru od 15.000 Kč.

Kdy můžete začít pracovat na mém projektu?

Moje vytíženost se v průběhu roku dost mění, ale projekty si obvykle rezervují 1-3 měsíce předem. Chcete-li získat představu o mé aktuální dostupnosti, vyplňte prosím poptávkový formulář nebo mi napište.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Vytvoření nového webu obvykle trvá 8–14 týdnů. Tato doba se odvíjí od velikosti webu, požadavků na funkce či grafiky webu. Vše zároveň závisí i na vaší komunikaci a rychlosti zpětné vazby. Termíny dokončení proto s každým klientem domlouvám individuálně.

Na jakém redakčním systému web poběží?

Ke své tvorbě používám výhradně platformu WordPress. Jedná se o jedno z největších a nejoblíbenějších řešení, což je pro vás záruka skvělé funkčnosti, jednoduché obsluhy a údržby.

Jak je to se správou a aktualizací nového webu?

Velkou výhodou WordPressu (platformy, na kterou bude váš web napojen) je jeho snadná obsluha. Ráda vám ukážu, jak můžete svůj web na WordPressu spravovat a upravovat. Pokud na správu webu nemáte čas, mohu vám nabídnout hned několik možností správy – od aktualizací redakčního systému po kompletní správu celého obsahu.

Mohu sledovat návštěvnost webu?

Ano, váš nový web propojím s Google Analytics 4, což vám umožní sledovat počet návštěv a vyhodnocovat uživatelské chování (např. kolik času na webu stráví, jaké stránky navštěvují, z jakého webu se k vám dostali…).

Kdo na projektu reálně pracuje?

Na menších projektech pracuji sama. U těch větších pak sestavím tým profíků (kodér, copywriter, analytik, fotograf a další).

Je možné platbu rozdělit?

Fakturace probíhá po částech.
1. platba - 40 % při podpisu smlouvy,
2. platba - 40 % po polovině dokončeného projektu
3. platba - zbývající částka před předání.
Po zaplacení poslední faktury vám předám přihlašovací údaje do redakčního systému a web nasadím na vaši doménu.